جزئيات خبر


قرار داد شرکت دبیر با بیمه

قرار داد شرکت دبیر با بیمه

بیمه شدگان نیروهای مسلح

شرکت دبیر با بهترین پروتز های ارتوپدی در بالاترین سطح استاندارد پزشکی جهان و با تایید وازرت محترم بهداشت هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ قیمت در خدمت شما عزیزان می باشد.شرکت دبیر با داشتن قرارداد با بیمه نیروهای مسلح کلیه پروتزهای ارتوپد ی ، مغز و اعصاب را بصورت کاملا رایگان در اختیار بیمه شدگان قرار می دهد. این شرکت با داشتن کادری بسیار مجرب و حضور داشتن تکنسین های با تجربه در کلیه مراحل جراحی خدمات خود را کامل کرده و کلیه عزیزان بیمه شده توسط نیروهای مسلح را یاری می کند. در صورت نیاز به راهنماییهای بیشتر کادر شرکت دبیر همواره آماده به پاسخگویی در رابطه با مسائل بیمه و نیازهای جراحی شما می باشد. با ما تماس بگیرید


 قرار داد شرکت دبیر با بیمه طلائی فرهنگیان

تمامی عزیزان فرهنگی که تحت پوشش بیمه طلائی فرهنگیان هستند به اطلاع می رساند که شرکت دبیر با قراردادی که فی مابین شرکت و بیمه طلائی منعقد کرده است کلیه پروتز های درمانی خود را که جهت عمل های جراحی ارتوپدی و مغز اعصاب نیاز است و خدمات جراحی (ابزار مورد نیاز جراحی و تکنسین) اتاق عمل را بصورت بیمه پوشش می دهد. بیمارانی که جهت تهیه پروتز به شرکت دبیر مراجعه کنند با پرداخت 30% از مبلغ پروتز می توانند کلیه خدمات ارائه شده از سوی شرکت را بهره مند شوند 70% از مبلغ را شرکت و 30% را خود بیمار پرداخت کرده که در پایان عمل جراحی 30% پرداخت شده توسط بیمار هم بوسیله بیمه پایه پرداخت می شود. شرکت دبیر با ارائه بهترین نوع پروتزهای دنیا از نوع آمریکایی با قیمت مصوب وزارت بهداشت و با داشتن کادری مجرب سعی در خدمات رسانی عالی به فرهنگیان محترم کشور را دارد. با کانال دبیر همراه باشید.


چنانچه شما بیمه شده نیروهای مسلح ، سازمان آموزش و پرورش(بیمه طلایی _فرهنگیان)، بیمه تکمیلی ایران، بیمه البرز، بیمه آسیا و یا شرکت ملی نفت ایران هستید می توانید با مراجعه به شرکت دبیر پروتز های در خواستی توسط پزشک جراح خود را که در لیست ذکر شده قراردارد را بصورت کاملا رایگان و یا با پرداخت فرانشیز اندک (با توجه به نوع بیمه) تهیه نمایید.


ساير اخبار


news
مفصل زانوتاريخ ارسال: 1396/05/24
جراحی تعویض مفصل زانوبيشتر
news
سی آرمتاريخ ارسال: 1396/05/07
تصوير به وسيله سی آرم سه بعدی مدل زیم ویژن آر اف دی در حین عمل جراحیبيشتر
news
دعوت به همکاری در شرکت دبیرتاريخ ارسال: 1396/04/12
بخش فروش شرکت دبیر دعوت به همکاری می نمایدبيشتر
news
اطلاعيه شركت دبيرتاريخ ارسال: 1396/03/16
اطلاعيه شركت دبيربيشتر
news
تزریق پلاسما در آرتروز زانوبيشتر
news
قرار داد شرکت دبیر با بیمه تاريخ ارسال: 1396/02/25
قرار داد شرکت دبیر با بیمه بيشتر
news
همكاري استراتژيك شركت دبير و شركت صاايران بيشتر
news
كاتالوگ ستون فقرات تاريخ ارسال: 1396/02/16
كاتالوگ ستون فقرات بيشتر
news
وبسايت جديد شركت دبيرتاريخ ارسال: 1395/11/22
وبسايت جديد شركت دبير راه اندازی شدبيشتر
news
دعوتنامهتاريخ ارسال: 1395/02/21
دعوتنامه شرکت دبیربيشتر
 1  2 > 

اطلاعات تماس

آدرس پستی: ایران – تهران – خيابان مطهری – خیابان كوه نور – كوچه دوم – پلاک 1

تلفن: 02188744100

فكس: 02188736849

ایمیل: info {a} dabirinc.com

TOP